Szanowni Państwo!


Tworząc w 1995 roku spółkę AB Konsulting , jej właściciele postanowili połączyć swoje kompetencje i doświadczenie zawodowe, a tym samym wykorzystać efekt synergii i zaoferować klientom ponadprzeciętny poziom obsługi.

Wieloletnie doświadczenie w pracy to atuty, postawione do dyspozycji klientów firmy.

Właściciele oraz pracownicy na co dzień doskonalą swoje umiejętności oraz aktualizują wiedzą poprzez: udział w licznych szkoleniach branżowych oraz warsztatach biznesowych.

W księgowości i rachunkowości kierują się wyłącznie prawami matematyki, natomiast w prowadzeniu biznesu i kontaktach z klientami z sukcesem wykorzystują efekt synergii.

Korzyści mandantów spółki rosną w wyniku spełnienia wymagań Klientów oraz dzielenie się doświadczeniem i wiedzą oraz pomnażanie przez to Państwa zysków.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego AB Konsulting s.c. posiada dwa biura:

Piła ul. Kasztelańska 12

Zatrudnienie w Kancelarii znalazło 9 osób.

 

Prezenty od Kancelarii AB Konsulting s.c.

 
  • Pomagamy naszym nowym klientom w założeniu działalności gospodarczej, większość spraw załatwiamy za Ciebie i to całkowicie bezpłatnie!

  • Dla nowych klientów Kancelarii oferujemy bezpłatnie usługi przez pierwszy miesiąc, a przez dwa następne rabat w wysokości 50%!

  • Dla stałych klientów Kancelarii AB Konsulting s.c oferujemy stały 10 % rabat na usługi za wprowadzenie nowego klienta.